Organik Hit Nedir?

Organik Hit Programı, ortaklaşa bir anlaşmaya ortaklık etmenizi sağlayan bir masaüstü uygulamasıdır.

Arama Motoru Optimizasyonu'nda Google ve diğer arama mıotorlarının en çok dikkat ettiği noktalar şunlardır.

-Kaliteli ve Özgün İçerik

-Seo'ya uygun bir kod yapısı: Arama motorları hem kendi botlarının, hem de kullanıcıların veriye daha hızlı ulaşmasını amaçlamaktadır; Bu nedenle sitenizin uygun bir kod yapısına sahip olması çok önemlidir.

-Sitenize, diğer sitelerden verilen bağlantılar (backlinkler).

-Organik Hit.

Siteniz için gerekli olan site içi düzenlemelerin ardından offsite denilen site dışı çalışmalar yapılır. Bu aşamada ilk ihtiyacnız elbetteki backlinkler olacaktır. Backlinkler sosyal medyadan, tanıtım yazıları ile size link veren bloglardan, footer linklerden olmak üzere farklı bir çok yolla gelmektedir.

Bütün bu çalışmaların sonunda ise sitenize gelecek olan ziyaretçilerin akışı sitenizin üst sıralarda yer etmesinde en büyük etkendir. Organik hit programımız ile kullanıcılarımız ücretsiz kredi kazanarak veya kredi paketlerimizden birisini satın alarak sitelerine organik hit sağlayabilirler.

Sistemin çalışma prensibi şu şekildedir:

Programı kullanan herkes 2 dk ziyaret ettiği her site için 0.5 kredi kazanacaktır. 2 site gezinmesinin ardından 1 kredisi olan kullanıcının diğer kullanıcılar tarafından sitesi ziyaret edilecektir.

Bu şekilde kullanıcılar arasında bir ortaklaşma anlaşması doğmuş olacak ve siteleriniz için organik hit sağlanmış olacaktır.